UAB a.CONS


Go to content

Apie Įmonę

Apie mus


UAB "a.CONS" - jau dešimt (10!!!) metų inžinerinių sprendimų, projektų valdymo ir konsultavimo srityse veikianti įmonė.

M
ūsų komanda siekia šių pagrindinių veiklos principų: kokybė, įsipareigojimas, kompetencija, rezultatas.

Darome tik tai, ką žinome ir ką galime atlikti gerai. Įsipareigojame klientui pasiekti reikiamų rezutatų, nesvarbu kiek tai mums kainuotų pastangų. Savo veikloje esame orientuoti į rezultatą, kuris mūsų klientams teikia didžiausią pridėtinę vertę.

Mūsų įmonė veiklą pradėjo teikdama inžinerinių paslaugų sprendimus transporto infrastruktūros optimizavimo srityje. Augant mūsų komandai ir specialistų kompetencijai, mūsų veiklos išsiplėtė, pradėjome teikti ir kitus sprendimus.

Šiandien mūsų įmonė veikia:

- Daugiabučių namų energinis sertifikavimas, investicijų planų rengimas, energinis auditas bei renovacijos procesų administravimas – sritis, kur įmonė kreipia ypatingą dėmesį bei yra viena iš lyderių Lietuvoje.
- Inžinerinių paslaugų teikimo eismo sistemų optimizavimo klausimais srityje. Turime solidų ir, dažnai, unikalų įdirbį kuriant, vykdant ir prižiūrint eismo sistemas įvairiuose Lietuvos miestuose.
- ES paramos pritraukimo ir projektų administravimo srityje. Mūsų įmonė didžiuojasi didele patirtimi rengiant galimybių studijas, investicinius projektus bei teikiant paraiškas įvairiems ES fondų lėšomis finansuojamiems projektams. Didžiuojamės savo užsakovams galėdami pasiūlyti pilną projektų valdymo paslaugų paketą: nuo idėjos (problemos išspredimo) iki projekto administravimo ir viešinimo.
- Miesto infrastruktūros elementų statybos srityje. Tiekiame ir įrengiame kelio ženklus, saugaus eismo užtikrinimo priemones, apšvietimo sistemas, automobilių stovėjimo aikštelių sistemas ir jų apmokestinimo sprendimus, mažosios miesto infrastruktūros įrengimus.

Galime teigti, jog esame savo srityje įsitvirtinę profesionalai ir manome, jog mūsų teikiamų paslaugų kokybė, originalūs sprendimai bei patirtis įgyvendinant ES ir kitokius projektus būtų naudinga ir Jūsų organizacijai.

Apie mus | Sprendimai | Galerija | Karjera | Kontaktai | Site Map


Sub-Menu:


Back to content | Back to main menu